Výsledky soutěží 2012

Jízda na slepo   2012
St.číslo Jména  Čas Trest.sekundy Celkem
11 P.Jílek + L.Dvořáček 18,7 5 23,7
61 Z.Běhounková + J. Smíšek 18,8 5 23,8
48 O.Hanák + K.Konečná 19,6 5 24,6
31 R.Jiránek + L.Bureš 21,7 5 26,7
38 J. Kyselo + L. Kovářová  23,1 5 28,1
69 p.Kadaník + pí.Kadaníková 29 0 29
33 p.Jerie + R.Pergler 19,3 10 29,3
47 O.Krejčí + M.Štefl 30,8 0 30,8
60 M.Štefl + H. Slunečko 23,6 10 33,6
55 I. Muller + A.Kubcová 25,9 10 35,9
74 J.Mráz + J.Karbaš 37,4 5 42,4
56 I.Muller + L.Muller 39,7 5 44,7
59 K.Seidlová + J.Ondra 36,2 10 46,2
51 L.Muller + S.Mullerová 37,2 10 47,2
63 M. Spilková + P.Dolejšová 34,3 15 49,3
52 A.Kubcová + K.Seidlová 30,9 20 50,9
42 M.Illner + I.Jílková 43,2 10 53,2
76 J.Bach + K.Tomášek 43,4 10 53,4
76 A.Hanáčková + M.Chládková 49,1 5 54,1
36 L.Bureš + R.Jiránek 63,6 10 73,6
44 A.Zahálka + H. Zahálková nedokončeno 15 #########
63 A.Dolejšová+ P.Dolejšová nedokončeno   #########
62 J.Karbaš + J.Karbašová nedokončeno   #########
70 L.Macháček + Jaroslava nedokončeno   #########




Hod klínovým řemenem - ženy   2012
 
St.číslo Jméno Počet Čas
55 Alenka Kubcová 5 25,3
11 Kačka 5 27,2
61 Zuzík 4 33,1
63 Martina Spilková 4 35,4
  Haňulka 3 27,3
36 Ivana Jiránková 3 27,3
49 Petra Šteflová 3 29,4
63 Marie Ficbauerová 3 33,8
59 Kristýna Seidlová 2 24,6
60 Soňa 2 26,9
63 Petra Dolejšová 2 29,8
3 Lucka Svatošová 2 32,7
11 Ifka 0 27,7
63 Alena Dolejšová 0 29,1
38 Lucka 0 35,6



Hod klínovým řemenem - muži   2012
 
St.číslo Jméno  Počet Čas
55 Ivan Muller 5 26,1
52 Pavel Ondra 4 32,1
41 Warťas 4 32,5
73 Jan Šperling 4 32,8
62 Miroslav Bína 3 27,8
11 Pájí 3 32,5
48 Ota Hanák 2 28,7
62 Karbon 2 30,4
42 Michal Illner 2 37,7
31 Rudolf Jiránek 2 37,9
14 Petr Roman 2 39,8
51 Luděk Muller 1 24,9
49 Slunečko 1 27,4
38 Jindra Kyselo 1 49,1
60 Martin Štefl 0 24,7
74 Mráz 0 25,8
2 Ivo Dvořáček 0 26,3
47 Olda Krejčí 0 26,3
61 Jiří Smíšek 0 28,4
6 Honza BK 0 37,5



Nejhezčí vozidla 
Kategorie KLASIK
1. Pavel Ondra
2. Ivo Dvořáček
3.  Simona Mullerová
Kategorie VETERÁN
1. Bohuslav Kulík
2. Vladimír Krupka
3. Petr Kulík
Kategorie OSTATNÍ VOZY IFA
1. Tomáš Pavlík + ROBUR Team
2. Radek Lankmayer
3. Luděk Muller
Kategorie TUNING
1. Miroslav Bína
2. Jiří Ondra
3. Ivan Muller








Nejstarší účastník pan Vavrouš Stanislav
Nejvzdálenější účastník pan Kolář Josef
Ceny pořadatelů
Heiko Steiner
Posádka Velkého Vřešťova - Jaromír Bach a Karel Tomášek
Vavrouš Stanislav se svou milou paní
Zvláštní ceny pořadatelů pro své členy

Václav Štádler - cena pro našeho nej nej VAŠKA 

Josef Petřík - za neúnavnou práci pro klub a za svou krásnou "BARČU" na které si opravdu máknul :-)

Jan Petřík - malá lékárnička, aby se nám dále nezraňoval :-)