Výsledky soutěží 2011

VÝSLEDKOVÁ   LISTINA   VŘEŠŤOV   2011

Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii KLASIK
1. místo Petr KADANÍK
2. místo Martin TVAROHA
3. místo Krysztof MICHALAK
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii VETERÁN
1. místo Vladimír KRUPKA
2. místo Bouslav KULÍK
3. místo Aleš KAPLAN
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii TUNING
1. místo Tomasz ZDRZALEK
2. místo Petra ŠTEFLOVÁ
3. místo Zdeněk KUTŘÍN
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii Ostatní vozy IFA
1. místo Monika BORDAŠOVÁ
2. místo Petr HOĎÁK
3. místo Kryštof POUKAR
Nejvzdálenější účastník - Krysztof MICHALAK - 360 km
Nejstarší účastník - pan Jan ŠUSTÁČEK

SOUTĚŽE

Dětské soutěže
Kategorie 0 - 4 roky
1.místo Eliška LANGEROVÁ
2.místo Anička KRUPKOVÁ
3.místo Davídek HANKA
Kategorie 5 - 9 let
1.místo Tadeáš DUNA
2.místo Tereza JANDOVÁ
3.místo Dominik SKALNÍK
Kategorie 10 - 15 let
1.místo Karolína NÁLEVKOVÁ
2.místo David FLÉGR
3.místo Roman NOVÁK
Zvláštní ocenění pořadatelů - Martin KOZELKA 

Soutěže pro dospělé

Výměna žárovky - ŽENY
1.místo Zuzana BĚHOUNKOVÁ  1,08:45
2.místo Alena DOLEJŠOVÁ 2,17:58
3.místo Lucie KOVÁŘOVÁ 2,27:42
4.místo Jitka JIŘÍKOVÁ 2,51:43
5.místo Marie FICBAUEROVÁ 4,39:60
Výměna žárovky - MUŽI
1.místo Tommy Forsage 0,42:30
2.místo Míra KOCOUREK 0,42:76
3.místo Fantomhol 0,44:22
4.místo Roman PETR 0,52:85
5.místo Jindra KYSELO 0,57:66
6.místo Jan KOSEJK 1,07:80
7.místo Petr JIŘÍK 1,13:70
8.místo Leoš PĚCHOČ 1,14:94
9.místo Miroslav MIKOLÁŠ 1,20:53
10.místo Krysztof MICHALAK 1,22:08
11.místo Michal HRDÝ 1,26:88
12.místo Przemek BLASZKA 1,27:79
13.místo Radek PERGLER 2,6:08
Jízda na slepo
1.místo Václav VOBOŘIL + Veronika ŠUSTEROVÁ 0,20:03
2.místo Zuzana BĚHOUNKOVÁ + Jan KYNČL 0,20:08
3.místo Rudolf JIRÁNEK + Ladislav BUREŠ 0,20:20
4.místo Jan KOSEJK + Michal HRDÝ 0,20:28
5.místo Manželé JIŘÍKOVI 0,20:34
6.místo Jan ŠPERLING + Mirek BÍNA 0,21:44
7.místo Ladislav BUREŠ + Rudolf JIRÁNEK 0,21:54
8.místo Manželé KADANÍKOVI 0,21:69
9.místo FANTOMHOL + ZUZÍÍK 0,21:92
10.místo Jindra KYSELO + Lucie KOVÁŘOVÁ 0,22:04
11.místo OLDA + MARCELA 0,24:18
12.místo Leoš PĚCHOČ + SYN 0,24:22
13.místo FÍDJEJ + VANIŠ 0,25:30
14.místo  Radek PERGLER + Míra KOCOUREK 0,27:26
15.místo Jiří MYSLIVEC + Jan KOSEJK 0,30:77
16.místo Pavel JÍLEK + Lukáš DVOŘÁČEK 0,35:08
17.místo TOMEK + KRYZSTOF 0,35:75
18.místo VANIŠ + FÍDJEJ 0,41:54
19.místo Michal HRDÝ + Jindra KYSELO 0,45:22
20.místo Milan MIKOLÁŠ + SYN 0,47:88
21.místo TOMMY FORSAGE + FANTOMHOL 0,49:98
21.místo KRYSZTOF + TOMEK  0,53:50
22.místo FANTOMHOL + TOMMY FORSAGE 0,54::50
23.místo Míra KOCOUREK + Radek PERGLER 0,58:25
24.místo HUBERT + PRZEMEK 1,02:45
25.místo Mirek BÍNA + Jan ŠPERLING 1,06:01
26.místo

Alena DOLEJŠOVÁ + Marie  - i když na krásném posledním místě jsme rádi, že to přežil kamion a děvčatům se nic nestalo :-)






TOPlist
TOPlist