Výsledky soutěží 2010

  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii KLASIK
1. místo Pavel ONDRA
2. místo Juhan GONET
3. místo Hana GIERSZEWSKÁ
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii VETERÁN
1. místo Bohuslav KULÍK
2. místo Zdeněk TRHOŇ
3. místo Pavel NICZKE
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii TUNING
1. místo David STOJANOWSKI
2. místo Karel TOMÁŠEK
3. místo Ivan MULLER
Soutěž o nejhezčí vozidlo v kategorii Ostatní vozy IFA
1. místo Ota HANÁK
2. místo Miroslav HÁNL
3. místo Jaroslav MIKULANDA
Nejvzdálenější účastník
Zoltán HEGEDUS z Maďarska - 700 km
Nejstarší účastník
pan Milan FEJK
SOUTĚŽE
Dětské soutěže
Skok v pytli - kategorie 0 - 5 let
1.místo Dominik POSKOČIL
2.místo Jitka JIŘÍKOVÁ
3.místo Vít ŠTEFL
Skok v pytli - kategorie 6 - 10 let
1.místo Nela GAIEROVÁ
2.místo Láďa SOUČEK
3.místo Matyáš FORTELKA
Skok v pytli - kategorie 11 - 15 let
1.místo Andrea ŠLESINGEROVÁ
2.místo Květa CVRKOVÁ
3.místo Dominik KLEMPÍŘ
Hod míčkem do okénka Trabanta
1.místo Petr JIŘÍK
2.místo Láďa SOUČEK
3.místo Michal POSKOČIL
Soutěže pro dospělé
Tah Trabanta - ženy
1.místo Petra DOLEJŠOVÁ 8,5
2.místo Lucie ZEJNEROVÁ 8,7
3.místo Pavla FRIMLOVÁ 8,8
4.místo Martina SPILKOVÁ 8,95
5.místo Agnezska ZYCHOŇ 8,96
6.místo Kateřina ŠANDOVÁ 9
7.místo VÍTĚNKA 9,1
8.místo Martina KÁRNÍKOVÁ 9,2
9.místo Goša RAKOWSKA 9,6
10.místo Marie FICBAUEROVÁ 9,8
11.místo Agata ZALESNY 10
12.místo Vlaďka VEJVAROVÁ 10,21
13.místo Justyna SOBIK 10,22
14.místo Hana GIERZSEWSKA 13,6
Tah Trabanta - muži
1.místo Pavel ONDRA 10,9
2.místo Josef KÁRNÍK 11,6
3.místo Pavel NICZKE 12,4
4.místo Roman PETR 12,5
5.místo Lukasz ZYCHOŃ 12,6
6.místo Jindřich KYSELO 12,7
7.místo TRABOLEK 13
8.místo Přemek CHROMÝ 13,3
9.místo Josef KOŠNAR 13,5
10.místo CARLOS 13,7
11.místo Milan MIKOLÁŠ 14
12.místo Jiří DACHOVSKÝ 14,2
13.místo Dominik NOWAKOVSKI 14,32
14.místo Jan ŠPERLING 14,33
15.místo Fantomhol+Tommy 14,8
16.místo Martin ŠTEFL 15
17.místo Mirek ZEMAN 18,6
18.místo Andrzsej ZALESNY 19,5
Jízda na slepo
1.místo Pavel JÍLEK + Lukáš DVOŘÁČEK 0,1822
2.místo FANTOMHOL + TOMMY FORSAGE 0,1828
3.místo Eva a Petr KADANÍKOVI 0,1839
4.místo Pavel NICZKE 0,1913
5.místo PŘÉMA A VÍTĚNKA 0,1931
6.místo Jan ŠPERLING 0,1935
7.místo TRABOLEK 0,1949
8.místo TOMMY FORSAGE + FANTOMHOL 0,1950
9.místo Vlaďka VEJVAROVÁ 0,1964
10.místo Janos KORNEL 0,1968
11.místo Andrzej ZALESNY 0,2105
12.místo Jindra KYSELO 0,2136
13.místo Alena DOLEJŠOVÁ 0,2149
14.místo Dominik NOWAKOVSKI 0,2841
15.místo HANA GIERSZEWSKA 0,2929
16.místo Roman PETR 0,2951
17.místo Milan MIKOLÁŠ 0,3031
18.místo Posádka V.VŘEŠŤOVA 0,3415
19.místo Luboš BRANDNER 0,3815
20.místo Ladislav BUREŠ 0,3911
21.místo Mirek ZEMAN 0,4283
21.místo Jiří DACHOVSKÝ 0,4527
22.místo Martina SPILKOVÁ 0,4905
23.místo Míla NOVÁK 0,6013
24.místo Martin ŠTEFL 0,6013
25.místo Lukasz ZYCHOŇ 0,6321
26.místo Josef KÁRNÍK 1,1398





TOPlist
TOPlist